Search API Autocomplete (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: revert
bs: vratiti

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
