Search API Autocomplete (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: revert
cy: dychwelyd

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
