Search API Autocomplete (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: delete
it: elimina

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Search
it: Cerca

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: revert
it: ripristina

en: The settings have been saved.
it: Le impostazioni sono state salvate.

en: Autocomplete
it: Autocompletamento

en: Search pages
it: Pagine di ricerca
