Search API Autocomplete (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: revert
ro: revenire

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Search pages
ro: Pagini de căutare
