Search API Autocomplete (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: revert
bg: връщане
