Search API Autocomplete (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: revert
ka: დაბრუნება
