Search API Autocomplete (7.x-1.5) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: delete
no: slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Enabled
no: Aktivert

en: Search
no: Søk

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Save
no: Lagre

en: Advanced settings
no: Avanserte innstillinger

en: revert
no: tilbakefør til tidligere versjon

en: The settings have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Autocomplete
no: Autofullfør

en: Search pages
no: Søkesider
