Search API Autocomplete (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు
