Search API Autocomplete (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: revert
vi: trở lại

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
