Search API Autocomplete (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: revert
eu: leheneratu
