Search API Autocomplete (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: revert
he: שחזר

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית
