Search API Autocomplete (7.x-1.6) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
