Search API Autocomplete (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: revert
oc: restablir

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion
