Search API Autocomplete (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: revert
tr: geri al

en: The settings have been saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.
