Search API Autocomplete (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: revert
af: rol terug
