Search API Autocomplete (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama
