Search API Autocomplete (7.x-1.7) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: revert
fi: palauta

en: The settings have been saved.
fi: Asetukset on tallennettu.

en: The way the results should be displayed.
fi: Tapa, jolla tulokset näytetään.

en: Configure autocompletion for %search
fi: Määritä automaattinen täydennys haulle %search

en: Suggester plugin
fi: Ehdotustoiminnallisuus

en: Choose the suggester implementation to use.
fi: Valitse käytettävä ehdotustoiminnallisuus.

en: Adds autocomplete functionality to searches.
fi: Lisää automaattinen täydennys hakuihin.

en: Override used fields
fi: Ohita käytetyt kentät
