Search API Autocomplete (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: revert
gl: volver
