Search API Autocomplete (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: revert
is: bakfæra
