Search API Autocomplete (7.x-1.7) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: revert
nn: tilbakestill
