Search API Autocomplete (7.x-1.7) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
