Search API Combined Fields (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Remove field
sv: Ta bort fält

en: Add new field
sv: Lägg till nytt fält

en: New field
sv: Nytt fält

en: New field name
sv: Namn på nytt fält
