Search API Combined Fields (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Search
de: Suche

en: Remove field
de: Feld löschen

en: New field
de: Neues Feld

en: New field name
de: Neuer Feldname

en: Contained fields
de: Enthaltene Felder

en: You have to select at least one field to aggregate. If you want to remove an aggregated field, please delete its name.
de: Sie müssen mindestens ein Feld zur Aggregation auswählen. Wenn Sie ein aggregiertes Feld entfernen möchten, löschen Sie bitte dessen Namen.
