Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων

en: New field
el: Νέο πεδίο

en: New field name
el: Όνομα νέου πεδίου
