Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Search
es: Buscar

en: None
es: Ninguno

en: Data type
es: Tipo de dato

en: Remove field
es: Eliminar campo

en: New field
es: Nuevo campo

en: New field name
es: Nombre de campo nuevo

en: Contained fields
es: Campos contenidos
