Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Remove field
eu: Ezabatu eremua

en: New field
eu: Eremu berria

en: New field name
eu: Eremu berriaren izena
