Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: Remove field
gl: Eliminar campo

en: New field
gl: Novo campo

en: New field name
gl: Nombre de campo novo
