Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Remove field
he: הסרת שדה

en: New field
he: שדה חדש
