Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Data type
hr: Vrsta podataka

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: New field
hr: Novo polje

en: New field name
hr: Naziv novog polja
