Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Data type
hu: Adattípus

en: Remove field
hu: Mező törlése

en: New field
hu: Új mező

en: New field name
hu: Új mezőnév
