Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: Data type
it: Tipo di dato

en: Remove field
it: Rimuovi campi

en: New field
it: Nuovo campo

en: New field name
it: Nome del nuovo campo
