Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: Data type
ja: データ型

en: Remove field
ja: フィールドを削除

en: New field name
ja: 新しいフィールドの名前
