Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: New field name
jv: Jeneng field anyar
