Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: New field name
km: ឈ្មោះ​វាល​ថ្មី
