Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: New field name
ku: ناوی نوێی خانە
