Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: New field name
lt: Naujas laukelio pavadinimas
