Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: New field name
nn: Nytt feltnamn
