Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Data type
pl: Typ danych

en: Remove field
pl: Usuń pole

en: New field
pl: Nowe pole

en: New field name
pl: Nazwa nowego pola

en: Contained fields
pl: Zawarte pola
