Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Search
pt: Buscar

en: None
pt: Nenhum

en: Data type
pt: Tipo de dado

en: Remove field
pt: Remover campo

en: New field
pt: Novo campo

en: New field name
pt: Nome do novo campo
