Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Data type
ro: Tip de date

en: Remove field
ro: Elimină câmp

en: New field
ro: Câmp nou

en: New field name
ro: Noul nume al câmpului
