Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: New field
sk: Nové pole

en: New field name
sk: Nový názov poľa
