Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: None
ta: இல்லை

en: New field name
ta: புதிய புலப்பெயர்
