Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Data type
tr: Veri türü

en: Remove field
tr: Alanı kaldır

en: New field name
tr: Yeni alan adı
