Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Data type
uk: Тип даних

en: Remove field
uk: Видалити поле

en: New field
uk: Нове поле

en: New field name
uk: Назва нового поля
