Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Remove field
be: Выдаліць поле

en: New field name
be: Новае імя поля
