Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Remove field
cs: Odstranit pole

en: New field
cs: Nové pole

en: New field name
cs: Nový název pole
