Search API Combined Fields (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: None
id: Tiada

en: Data type
id: Jenis data

en: Remove field
id: Hapus bidang

en: New field name
id: Nama field baru
