Search API Database Search (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Database
hu: Adatbázis

en: Minimum word length
hu: Legkisebb szóhossz

en: Autocomplete settings
hu: Automatikusan kiegészülő beállításai

en: No valid search keys were present in the query.
hu: Nincsenek érvényes keresési kulcsok a lekérdezésben.

en: Suggest additional words
hu: Javaslat további szavakra

en: Suggest word endings
hu: Javaslat szó végére
