Search API Database Search (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: disabled
ar: معطَّل

en: Search
ar: بحث

en: none
ar: لا شيء

en: Database
ar: قاعدة البيانات
