Search API Database Search (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Search
fa: جستجو

en: none
fa: هیچ

en: Database
fa: پایگاه داده
